KONST / Litografier / Färglitografi 16044152
nr 1604 4152
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Får. Signerad, numrerad 206/230. Färglitografi, bildmått: 26x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:48:22
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr